Наша цел е да им понудиме на нашите партнери квалитетни иновативни производи кои имаат конкурентни цени.

Јазик
ПРОИЗВОДИ
Групата Гуангдонг Jу Хенг се наоѓа во градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг. Ние сме специјализирани за производство на комплети додатоци за бања, како комплети додатоци за бања со полирезин, керамички додатоци за бања, цементни додатоци за бањи, домашен украс и керамички садови за водечки трговци во Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Средниот исток и целиот свет
 
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ЗОШТО НАС
ОЕМ
& ОДМ СЕРВИС
12 supplier добавувач на додатоци за бања Работно искуство
Основана во 2007 година, е научно истражување, производство, продажба од високо-технолошко претпријатие, обединувајќи голем број теоретски основи и богато практично искуство на сениортехнички лични.
■ Силен тим
Компанијата е опремена со професионални технички лични, развиваат сопствен софтвер за мерење на центарот. И добијте сертификат за патент за софтвер.
■ Стручна / услуга по продажба
Ние обезбедуваме програми за услуги за продажба на професионалци, како што се: видео настава, телефонска настава, далечински услуги, брошури, итн
Ass Обезбедување на квалитет
Нашата компанија веќе има голем број на патенти за дизајн, има добиено национално знаење за сертификат за регистрација на авторски права.
Група Гуангдонг Јуехенг - снабдувач на додатоци за бања
ЗА НАС
Групата Гуангдонг ueу Хенг, снабдувач на додатоци за бања, се наоѓа во градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг. Ние сме специјализирани за производство на додатоци за бања, комплети додатоци за бања за полирезин, керамички додатоци за бања, цементни додатоци за бања, украси за дома и керамички садови за водечки трговци во Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Средниот исток и низ целиот свет.
 
Ние поседуваме 7 фабрики кои зафаќаат 35.000 квадратни метри и имаат над 600 членови на персоналот. Со над 10 години работно искуство и професионален тим, дизајниравме над 5.000 комплети додатоци за бања. Ние работиме деловно со трговци и производители и им служевме на разни компании на Fortune 500, како што е Бања за кревет
& Надвор, Валмарт, Х.
& М, Хилтон, ТЈмакс, АЛДИ, Таргет и Вилијам Сонома.
 
Наша цел е да им понудиме на нашите партнери квалитетни иновативни производи кои имаат конкурентни цени.
 
Ние во голема мера ги цениме перспективите на нашите клиенти и бараме да им ги обезбедиме најпрофесионалните услуги.
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт и можеме да стапиме во контакт со вас
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски