Ne synojmë t'u ofrojmë partnerëve tanë produkte inovative cilësore me çmime konkuruese.

Gjuhe
PRODUKTET
Guangdong JueHeng Group ndodhet në qytetin Dongguan, Provinca Guangdong. Ne jemi te specializuar në prodhimin e kompleteve të aksesorëve të banjës, të tilla si grupe aksesorësh banjosh me poliresinë, aksesorë banjosh qeramike, aksesorë banjosh prej çimentoje, dekor shtëpie dhe sendesh qeramike për shitësit kryesorë në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropë, Lindjen e Mesme dhe në mbarë botën. 
LEXO MË SHUMË
Komplete aksesorësh banjosh me rrëshirë bastun prej palme kacavjerrëse të verdhë

Komplete aksesorësh banjosh me rrëshirë bastun prej palme kacavjerrëse të verdhë

Lloji: Gjashtë- Set copa, duke përfshirëMbajtëse sapuni, Ene sapuni, Mbajtëse furçesh dhëmbësh, Gota, Mbajtëse furçash tualeti, KutiMateriali:Aksesorë banjosh me poliresinëStili:Morden& Aksesorë të thjeshtë të banjësVeçori:E qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u pastruarEmri i markës:JUEHENGKODI HS:3924900000Vendi i origjinës:Guangdong, KinëMadhësia:Normal ose Mund të personalizohetNgjyrë:Siç tregohet në foto, mund të personalizohetFunksioni:Dekor tavoline, Dekor shtëpie hoteli, Aksesorë tualeti për banjoMOQ:200 KompleteShembull Koha e Udhëheqjes:10-15 ditëKoha e prodhimit:45-60 ditë pas mostrës së konfirmuar PPPaketa: Mendimi i paketës së sigurt ose mund të personalizohet
Rrëshirë luksoze e pastër brenda aksesorëve kinezë të banjës me efekt shkëmbor stereoskopik

Rrëshirë luksoze e pastër brenda aksesorëve kinezë të banjës me efekt shkëmbor stereoskopik

Lloji: Pesë- Set copa, duke përfshirëMbajtës sapuni, Ene sapuni, Mbajtëse furçesh dhëmbësh, Kuqe, Mbajtëse furçesh tualetiMateriali:Aksesorë banjosh me poliresinëStili:Morden& Aksesorë të thjeshtë të banjësVeçori:E qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u pastruarEmri i markës:JUEHENGKODI HS:3924900000Vendi i origjinës:Guangdong, KinëMadhësia:Normal ose Mund të personalizohetNgjyrë:Siç tregohet në foto, mund të personalizohetFunksioni:Dekor tavoline, Dekor shtëpie hoteli, Aksesorë tualeti për banjoMOQ:200 KompleteShembull Koha e Udhëheqjes:10-15 ditëKoha e fillimit të prodhimit:45-60 ditë pas mostrës së konfirmuar PPPaketa: Mendimi i paketës së sigurt ose mund të personalizohet
Pajisje për banjo Chinoiserie Ivory Qeramike Komplete banjosh prodhuese

Pajisje për banjo Chinoiserie Ivory Qeramike Komplete banjosh prodhuese

Lloji: Gjashtë- Set copa, duke përfshirëMbajtëse sapuni, Ene sapuni, Mbajtëse furçesh dhëmbësh, Gota, Mbajtëse furçash tualeti, KutiMateriali:Aksesorë banjosh qeramikeStili:Morden& Aksesorë të thjeshtë të banjësVeçori:E qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u pastruarEmri i markës:JUEHENGKODI HS:6911900000Vendi i origjinës:Guangdong, KinëMadhësia:Normal ose Mund të personalizohetNgjyrë:Siç tregohet në foto, mund të personalizohetFunksioni:Dekor tavoline, Dekor shtëpie hoteli, Aksesorë tualeti për banjoMOQ:200 KompleteShembull Koha e Udhëheqjes:10-15 ditëKoha e prodhimit:45-60 ditë pas mostrës së konfirmuar PPPaketa: Mendimi i paketës së sigurt ose mund të personalizohet
Komplete aksesorësh për banjo qeramike blu Chinoiserie

Komplete aksesorësh për banjo qeramike blu Chinoiserie

Lloji: Katër- Set copa, duke përfshirëMbajtës sapuni, Enë sapuni, Mbajtëse për furçën e dhëmbëve, KupëMateriali:Aksesorë banjosh qeramikeStili:Morden& Aksesorë të thjeshtë të banjësVeçori:E qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u pastruarEmri i markës:JUEHENGKODI HS:6911900000Vendi i origjinës:Guangdong, KinëMadhësia:Normal ose Mund të personalizohetNgjyrë:Siç tregohet në foto, mund të personalizohetFunksioni:Dekor tavoline, Dekor shtëpie hoteli, Aksesorë tualeti për banjoMOQ:200 KompleteShembull Koha e Udhëheqjes:10-15 ditëKoha e fillimit të prodhimit:45-60 ditë pas mostrës së konfirmuar PPPaketa: Mendimi i paketës së sigurt ose mund të personalizohet
PSE NE
OEM& SHËRBIMI ODM
■ 12 Yeas furnizues i aksesorëve të banjës Përvojë pune
E themeluar në vitin 2007, është një kërkim shkencor, prodhim, shitje në një ndërmarrje të teknologjisë së lartë, duke bashkuar një sërë themelesh teorike dhe përvojë të pasur praktike të personelit të lartë teknik.
■ Skuadra e fortë
Kompania është e pajisur me personal profesional teknik, zhvillon softuerin e tyre të matjes në qendër. Dhe merr një certifikatë patentë softueri.
■ Shërbimi profesional/pas shitjes
Ne ofrojmë programe profesionale të shërbimit pas shitjes, si: mësimdhënie me video, mësimdhënie telefonike, shërbime në distancë, broshura, etj.
■ Sigurimi i cilësisë
Kompania jonë tashmë ka një sërë patentash dizajni, ka marrë njohuritë kombëtare të certifikatës së regjistrimit të së drejtës së autorit.
Guangdong JueHeng Group - Furnizuesi i aksesorëve për banjo
PËR NE
Guangdong JueHeng Group, furnizuesi i aksesorëve të banjës, ndodhet në qytetin Dongguan, Provinca Guangdong. Ne jemi te specializuar në prodhimin e kompleteve të aksesorëve të banjës nga poliresina, aksesorë banjosh qeramike, aksesorë banjosh prej çimentoje, dekor shtëpie dhe sendesh qeramike për shitësit kryesorë në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropë, Lindjen e Mesme dhe në mbarë botën. 
Ne zotërojmë 7 fabrika që mbulojnë 35,000 metra katrorë dhe kanë mbi 600 anëtarë të stafit. Me mbi 10 vjet përvojë pune dhe një ekip profesional, ne projektuam mbi 5000 komplete aksesorësh për banjë. Ne zhvillojmë biznes me tregtarë dhe prodhues si dhe u kemi shërbyer kompanive të ndryshme të Fortune 500 si Bed Bath& Përtej, Walmart, H&M, Hilton, TJmaxx, ALDI, Target dhe William Sonoma. 
Ne synojmë t'u ofrojmë partnerëve tanë produkte inovative cilësore me çmime konkuruese. 
Ne vlerësojmë shumë perspektivat e klientëve tanë dhe kërkojmë t'u ofrojmë atyre shërbimet më profesionale.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit dhe ne mund të kontaktojmë me ju!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj